niedziela, sierpnia 03, 2014

Jutubowy kamień milowy. [VolDate Blog]

O grze Watch Dogs było bardzo głośno przez całe minione dwa lata, przyszła premiera i jakimś sposobem okazało się nie być tak pięknie jak się zapowiadało. Bardzo wiele dyskusji w internecie dotyczyło różnicy w jakości grafiki produktu na pokazach w porównaniu z produktem który trafił do sklepów, w sumie w tym temacie nie będę się wypowiadał, bo przed premierą filmików z gry unikałem, a po premierze nie mam tak dobrej karty graficznej, by zagrać na ultra ;)

Mimo wszystko niecałe 4 dni po ukazaniu się tytułu wyszykowałem krótki filmik próbujący ukazać działanie gry na dostępnym mi sprzęcie, jak się okazuje kilka dni temu wybiło ponad 2000 wyświetleń, wow, taki wynik w dwa miesiące.
Szału nie ma, ale to i tak nie źle, w porównaniu do wyświetleń bloga, które w chwili publikacji zakrawają o nie całe 7k... a nawet mniej, bo ledwo przebiło się 6500, choć to tak wszystko w zaokrągleniu.

Jako jedyny w tej chwili na kanale film przebił tą magiczną barierę, a jako że kanał jest także częścią bloga i przede wszystkim częścią tego co robię, to też o tym tutaj wspominam. Ktoś chętny nabić jeszcze trochę wejść?
~Volteski

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

 
Blogger Templates