niedziela, września 07, 2014

Voldate Blog: Pjerfszy Wżeśnia, gimby do sql ido; Podsumowanie okresu wakacyjnego.

Introduction: Post powstał z lekkim opóźnieniem, bo szczerze nie chciało mi się w tym tygodniu za nic zabierać, częstotliwość notek w roku szkolnym również zmaleje, bo w wakacje czasu wolnego było dużo, teraz pozostają jedynie weekendy, a więc w miesiącu jest tylko czyste 8 dni na ogarnięcie czegoś, chyba że znajdzie się okazja w tygodniu.

Witam,

Z okazji zakończenia wakacji postanowiłem przygotować podsumowanie tego, co działo się przez ostatnie dwa miesiące na blogu, a działo się dość dużo, bo:

W porównaniu z wcześniejszymi miesiącami, to właśnie lipiec i sierpień 2014r. obfitowały w notki najbardziej, udało się osiągnąć pułap ośmiu notek w jednym miesiącu, przeważały zdecydowanie nerdowe sprawy, a tekst:

Wymuszenie wyższej rozdzielczości w The Sims 2

osiągnęła od dnia publikacji do dziś zawrotną ilość 178 odsłon, jestem przekonany że to zasługa tego, iż niemało osób posiada teraz monitor o rozdzielczości która natywnie w grze nie została przewidziana (czyt. Full HD), a że gra była dostępna przez pewną chwilę za darmo, to i wiele osób się do niej dobrało w jednej chwili i każdy kto miał problem, szukał rozwiązania.
Mam nadzieję, że poradnik był pomocny.

Kolejną rzeczą jaka miała miejsce, to przekroczenie liczby 2000 wyświetleń na jednym z filmów na kanale Volteski, z ciekawostek mogę powiedzieć, że pierwszy tysiąc wbił bodajże po pierwszych 2 tygodniach. Dwa miesiące po publikacji liczba ta przekroczyła pułap 2000, a w dniu dzisiejszym jest już przeszło 3000, a dokładniej 3177 o godzinie 20:51 dnia 7 września AD 2014. Po więcej zapraszam tutaj:

Jutubowy kamień milowy. [Voldate Blog]

Sierpień stał pod znakiem utworzenia Volteskowej Galerii, w końcu wpadłem na pomysł zorganizowania tego jako spójnej całości, gdy jest okazja, coś tam wrzucam, wszystko powoli rozkwita, więcej informacji poniżej:

Tumblr - Odmienna koncepcja Volteskowej Galerii.

Jak na zwykłą nudną aktualizację przystało, nareszcie dobiegła końca, ale chociaż był jakiś sens ją tworzyć, bo uważam, że notki w niej zaprezentowane mają znaczenie w kwestii rozwoju bloga, każda, nie tylko ta druga jest w pewnym sensie osobnym kamieniem milowym.

~Volteski

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

 
Blogger Templates