piątek, września 12, 2014

Oficjalna data premiery Grand Theft Auto V na PC, Playstation 4 i Xbox One znana!

Dziś, tj dnia 12 września 2014 o godzinie 14:00 na stronie Rockstar Newswire, ukazała się oficjalna informacja o dacie premiery. Konsole nowej generacji zawitają grę już 18 listopada, komputery osobiste dopiero 27 stycznia. Dupa tam, już nie aktualne, ostatnio na 24 marca przenieśli.
Jednak to nie koniec informacji. Poza tym, że wprowadzone zostały różne ulepszenia o jakich nie będę tutaj pisać, dowiedzieć się można, że w śród stacji radiowych pojawi ponad 100 nowych utworów.
Next genowe sesje online pomieszczą do 30 graczy.
Pierwotne platformy, na których gra została wydana otrzymają dodatkową zawartość w postaci klasycznych pojazdów całej serii GTA, tj. Dukes, Dodo, pojazdów które z jakiegoś powodu nie wystąpiły w Piątce, osobiście liczę również na Stalliona, ponieważ to jego brak najbardziej zwrócił moją uwagę. Warto również wspomnieć, że wszystkie dostępne dodatki, w odświeżonych wersjach gry będą dostępne natywnie (oczywiście mowa o tych, które wyszły przed premierą tychże wersji).

Oryginalny news można poczytać w tym miejscu: http://www.rockstargames.com/newswire/article/52308/grand-theft-auto-v-release-dates-and-exclusive-content

Równiutko o 15:00 ukazał się również trailer, muzyczka nawet dobra jest.~Volteski

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

 
Blogger Templates