środa, kwietnia 26, 2017

Red Dot Games i kolejne dodatki do Car Mechanic Simulator

Witam, 
Swego czasu dawno temu przygotowałem posta ze zmianami wprowadzonymi przy okazji dodatku zawierającego dwa Mercedesy, wtedy były to pierwsze tego typu licencjonowane pojazdy. Od tamtego momentu minęło już trochę czasu i do tej pory twórcy nie zamierzają przestać rozpuszczać naszych portfeli
wypuszczając nową zawartość do gry.


Nowa zawartość jaka ukazała się ostatnio na dniach, to pakiecik dodający jakąś dziuplę za miastem. Można w niej spokojnie przechowywać kradzione pojazdy, czy jakie tam inne złomiszcza i w ciszy i spokoju rozmontowywać je na części pierwsze. Uwzględniając jednak konieczność opłaty za wstęp do wspomnianej dziupli, z dużą dozą niepewności stwierdzam, iż mogą to być po prostu samochody kupione od Mirka ze złomowiska, który po kryjomu nam je sprowadza bez numerów identyfikacyjnych i w ten sposób jesteśmy kryci, bo to nie nasze auta, a każdorazowy czynsz wielkości 1000 dolarów idzie na ewentualną ochronę w razie najazdu na szopę w której siedzimy. Jak dodatek wygląda od kuchni ?

Proszę bardzo:


Zacznijmy od podstaw - na bramie pojawiło się nowe logo, po interakcji z bramą naszym oczom ukazuje się następujący widok:


Teraz możliwe są dwa przypadki:
Gdy nie posiadamy dodatku:

...lub gdy wykupiliśmy dobro równowartości 1 euro:


Jak widać, do dyspozycji mamy luksusowy apartament ;)
Strona Steam opisywanego tytułu, dla ciekawskich: http://store.steampowered.com/app/320300/

~Volteski

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

 
Blogger Templates