niedziela, czerwca 12, 2016

Watch Dogs 2 - już wiemy coś więcej !

Volteski Town Interactive™
Utwór w tle: spotify:track:51DOzyPzT5cDii6iGSXRN2
Witam,

Pewnego piątkowego poranka, obudzony dźwiękiem maila w telefonie zostałem zaskoczony pierwszym obrazem, który ukazał mi się przy włączaniu aplikacji Steama, właśnie trailer kontynuacji gry sprzed dwóch lat wjechał na salony!


Moje zdanie na temat pierwszej części Watch Dogs jest jednoznaczne, więcej można przeczytać w poście z marca:

Volteskowe premiery 2016

Pierwsze wrażenie o nowej części jest czarujące, choć nigdy jakoś nie podchodziłem z wielką ekscytacją co do wszystkiego co związane z WD od premiery na E3 w 2012, po prostu przyszedł czas, gdy gra tak staniała, że zakupiłem cyfrową wersję.
Teraz po obejrzeniu trailera jestem podekscytowany widokami jakie są w tym San Francisco!

Należę do tej grupy osób, które lubią zwiedzać mapę w otwartych światach, no ukończenie fabuły zwykle przychodzi mi miesiąc po tym jak wszyscy inni zdążyli by już to zrobić, a czasem nawet dłużej, bo pół roku.

Oczywiście wszelkie ekscytacje nie są tu zbytnio wskazane, bo tak patrząc na te wszystkie fajerwerki i aplauzy, jedyne co powinno nasuwać się na myśl, gdzieś tam z tyłu głowy: "Ciekawe, co spierdolą."

W końcu to gra Ubisoftu, no i na prawdę, ciekawe, co sp...

Premiera zapowiedziana jest na 15 listopada 2016r. No jasne. Poczekamy, zobaczymy, przekonamy się.

Pomijając to wszystko wrzucam zwiastun gry, oficjalne logo jakoś się nie wyróżnia, ale jeśli już mówię o czymś, to przydało by się także załączyć jakieś materiały wizualne:Graficznie, magicznie, czasem można się zmylić, czy to gra, czy film, lecz wiadomo, że #WatchDogsUczy.
Kolorystyka i widoczki nasuwają na myśl Grand Theft Auto V, obrazki prawie jak zdjęcie, sądzę że gdyby Piątka była produkowana tylko na nowsze konsole, to tak by właśnie wyglądała.
Chociaż jak w Rockstar wycisnęli wszystkie soki z last genów, tak po premierze graficznie nie odbiegało to od screenshotów i trailerów... Nie, żebym się kogoś czepiał...

Pewne rozwiązania WD 2 wydają się zainspirowane wspomnianą wyżej gangsterską serią, w weryfikacji tego polecam poniższy materiał, warto od razu przewinąć do 12:57.Poniżej zestaw obrazków jakie można w chwili obecnej znaleźć na stronie sklepu Steam:

Za bardzo nie zamierzam spamować w przyszłości wszelkimi informacjami o grze, tak jak w przypadku GTA na przykład, lecz kontynuując sprawę napoczętą w jednej z wcześniejszych notek, gdy będę miał coś do powiedzenia, to z chęcią o tym opowiem na blogu, tymczasem...

Dziękuję za uwagę w tej pozaprogramowej notce i do następnego!
Jeszcze się okaże co tam spierdolili ;)
~Volteski

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

 
Blogger Templates